BANKOWA STREET LIVE PODWÓJNIE
Tym razem zapraszamy na koncert DWÓCH zespołów
Oba bardzo dobrze Wam znane
Przed Państwem sPolish Radio i Hard Rockets!!!
Czwartek, 22.08, godz. 20:00
Przyjdź i poczuj energię Bankowej!
————-
Zespół sPolish Radio został założony w Pszczynie w 2014 roku. Jest złożony z piątki znajomych, którzy zebrali się w celu wspólnego, muzycznego spędzania czasu. Obecny repertuar to autorskie kompozycje w klimacie POP-ROCKOWYM oraz covery.
 
 
———
 
1944 rok – Po raz pierwszy zostaje użyta bojowo rakieta v2. Skonstruowana przez Wehrnera von Brauna, posłużyła Niemcom do atakowania cywilnych celów. Ten fakt nie ma absolutnie nic wspólnego z naszą historią… No, może tyle, że sprytny Wehrner wyciągnął dzięki projektowi v2 miliony reihsmarek, za które Niemcy mogli zbudować nowe okręty podwodne, czołgi i samoloty. Być może wtedy wygraliby wojnę, Pszczyna nazywałaby się Pless i zamieszkiwaliby ją blondwłosi, nordyccy miłośnicy Wagnera i pruskich marszów wojskowych.
Tak się jednak nie stało…
 
Wszystkich zainteresowanych dalszym ciągiem naszej historii zapraszam na naszą stronę internetową… A tam czeka na Was m.in.:
 
 
Strach!
 
Groza!
 
Magia!
 
Nagłe zwroty akcji!
 
Mrożące krew w żyłach sceny pościgu!
 
Nieprzyzwoita ilość młodych, nagich kobiet!
 
Blondwłosi mężczyźni w lateksowych mundurach prosto z Niedersachsen!*
 
I 1000 słoni!
 
* W tym miejscu zespół Hard Rockets pragnie serdecznie przeprosić Państwa za publikowanie obraźliwych treści tak niskiego lotu. Osoby odpowiedzialne za niniejszą publikację zostały zwolnione.