Pszczyńskie Centrum Kultury

43-200 Pszczyna
ul. Piastowska 1

tel.: 32 210 45 51
kom.: 600 045 181
sekretariat@pckul.pl

Czynny od Pn. do Pt. 8.00 – 16.00

NIP: 638-10-15-727

Bank Śląski O/Pszczyna
15 1050 1315 1000 0001 0136 6433

DYREKTOR
Michał Czernek
m.czernek@pckul.pl

ZASTĘPCA DYREKTORA
Małgorzata Tkaczyk
m.tkaczyk@pckul.pl

GŁÓWNA KSIĘGOWA
Teresa Haspert
ksiegowa@onet.eu

SEKRETARIAT
sekretariat@pckul.pl

Barbara Korzus-Nowrotek
b.korzus@pckul.pl

Jolanta Uszok
j.uszok@pckul.pl

GRAFIK
Urszula Rainko
u.rainko@pckul.pl

Dominika Pałyz
d.palyz@pckul.pl

DŹWIĘKOWCY, ZŁOTE RĄCZKI
Stanisław Ananicz
s.ananicz@pckul.pl

Rafał Skapczyk
r.skapczyk@pckul.pl

Dariusz Pecyna
d.pecyna@pckul.pl

Wojciech Szczypior
w.szczypior@pckul.pl

PSZCZYŃSKI KLUB FILMOWY
Dawid Stwora
d.stwora@pckul.pl

Administratorem danych osobowych jest Pszczyńskie Centrum Kultury z siedzibą w Pszczynie przy ul. Piastowskiej 1, 43-200 Pszczyna.

Wszelkie pytania dotyczące przetwarzania danych osobowych („dane”) należy kierować do inspektora ochrony danych w Pszczyńskim Centrum Kultury na adres iodo@pckul.pl

Dane te będą przetwarzane w celu obsługi Pani/Pana zapytania przez okres niezbędny dla realizacji tego celu.

Przetwarzanie danych osobowych będzie odbywać się na podstawie art. 6 pkt 1 lit. f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)(Dz. Urz. UE L nr 119 str. 1) („RODO”) w prawnie usprawiedliwionym interesie Administratora Danych jakim jest obsługa zapytania oraz ochrona przed ewentualnymi roszczeniami na drodze cywilnej związanymi z realizacją zapytania.

Przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

Ponadto istnieje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy RODO.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia Pani/Pana zapytania i udzielenia odpowiedzi.