Chłodno – finał trasy 'Ciepło'
11 maj 19:00

Chłodno – finał trasy 'Ciepło'

place pckul | Pszczyńskie Centrum Kultury W. Jagiełły 1, 43-200 Pszczyna expand_more
Organizator: arrow_forward_ios pckul | Pszczyńskie Centrum Kultury

BILETY: 30/25 PLN (ULGOWE 25 PLN)

Zapraszamy na koncert Chłodno - finał trasy "Ciepło"

Chłodno to duet dwojga przyjaciół ze Śląska, Julki oraz Szymona. Powstał we wrześniu 2019 roku. W swoich utworach łączą nostalgiczne ciepło letnich wieczorów wraz z melancholijnym wydźwiękiem jesieni. Muzyka, którą tworzą to połączenie przestrzennych brzmień folkowych i subtelnej elektroniki. Dwie różne perspektywy, dwie różne dusze, ale w ich muzyce łączą się w jedno.

21 marca ukazał się ich debiutancki album "Ciepło", który już po dwóch tygodniach zdobył ponad pół miliona odtworzeń na Spotify.

Co mają do powiedzenia na temat swojej debiutanckiej płyty?

"Mamy nadzieję, że ten album sprawi, że słuchacze stracą grunt pod nogami (oczywiście w pozytywny sposób) lub zaniemówią. Wierzymy, że trochę potańczą, wzruszą się, ale przede wszystkim odnajdą w nim nadzieję na lepsze jutro. Pewne wydarzenia wrzucają nas niespodziewanie w niecodzienną codzienność, więc my chcemy ich zabrać tam, gdzie wszystkie swoje troski mogą wyrzucić w dal - do morza. Mamy nadzieję, że zostaną z nami na dłużej, nawet w chwilach, kiedy będzie ciemniej."

Na koncercie w Pszczynie, który będzie zakończeniem oficjalnej trasy promującej płytę zapowiedzieli już udział wspaniałych gości, a na scenie wystąpią w poszerzonym składzie.

Skanuj kod QR
Kategoria wiekowa
Wszystkie
Skip to content