Ken Burton i Goście Specjalni
05 maj 17:00

Ken Burton i Goście Specjalni

place pckul | Pszczyńskie Centrum Kultury W. Jagiełły 1, 43-200 Pszczyna expand_more
Organizator: arrow_forward_ios Salesmen Polska

Zapraszamy na niesamowity koncert! Wystąpią:

  • Ken Burton - legendarny brytyjski muzyk, kompozytor, dyrygent, zdobywca w jednym roku Grammy i Oscara za oprawę chóralną do filmu Black Panther, koncertujący dla Rodziny Królewskiej oraz na festiwalu filmowym w Cannes, lider 5 zespołów z Londynu. Od 2015 prowadził sześć unikalnych sesji warsztatowych w Polsce, zakończonych koncertami m.in. w NOSPR czy Studio Lutosławskiego w Warszawie. W Pszczynie zostanie zapamiętany m.in. z koncertu absolutnie bez honorarium, aby wesprzeć partnerskie miasto Bucza na Ukrainie, albo z ekskluzywnych koncertów w Sali Lustrzanej Zamku Pszczyńskiego, a szerzej na Śląsku - m.in. z koncertu w Filharmonii Śląskiej w 2019, gdy po raz pierwszy w Polsce, a być może na świecie, odbył się Koncert Finałowy Warsztatów Gospel aranżowany w kierunku muzyki klasycznej w wykonaniu Kena, chóru oraz orkiestry symfonicznej!
  • Paul Lee - Pamiętacie kto śpiewał na ślubie Księcia Harrego & Meghan? Tak! To nasz gość specjalny koncertu finałowego tegorocznej edycji warsztatów - Paul Lee! Szacuje się, że jego występ oglądało niemal 2 miliardy ludzi na całym świecie. Kto nie pamięta - wkrótce będzie miał okazję zobaczyć w nowej sali pckulu! Kim jest Paul? Pochodzi z Wielkiej Brytanii. Na co dzień koncertuje w TV BBC. Solista "Stand by Me" z Kingdom Choir na królewskim ślubie księcia Harry'ego i Megan Markle w 2018 roku. Występował też m.in. w TV Channel 4 i na stadionie Wembley. Został nominowany do nagrody Best Male Solo Vocalist. Współpracował i występował z wieloma znanymi muzykami w Europie i w USA. Jest członkiem znanych zespołów: Tessera, Croydon SDA Gospel Choir, Adventist Vocal Ensemble, London Adventist Chorale. Wydał trzy albumy muzyczne.
  • David Billett - do Kena, Paula Lee i chóru dołączy … wybitny brytyjski bas - David Billett! David występował w najlepszych salach koncertowych świata. Wielokrotnie, również wraz z Kenem Burtonem, gościł w Polsce m.in. podczas Festiwalu im. Grzegorza Gorczyckiego czy Nocy Muzeów w Pszczynie.
  • Chór złożony z uczestników VII Warsztatów Gospel z Kenem Burtonem które poprowadzi w pckulu w Pszczynie, którzy przybędą do Pszczyny nie tylko z Polski, aby uczyć się pod okiem wybitnego brytyjskiego artysty. Więcej możecie przeczytać na https://warsztatygospel.eu/ oraz na https://www.facebook.com/warsztatyzkenem

Co wyjdzie z tego ekscytującego połączenia? Musicie sami się przekonać! Szykuje się niesamowite i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie!

BILETY: 39 zł normalny, 29 zł ulgowe tylko dla:

- Rodzin uczestników VII Warsztatów Gospel z Kenem Burtonem w Pszczynie (posiadających specjalną opaskę od organizatora),

- Posiadaczy Karty Dużej Rodziny,

- Posiadaczy Karty Moja Pszczyna.

Skanuj kod QR
Kategoria wiekowa
Wszystkie
Skip to content