Maraton horrorów
31 maj 20:00
Do 31 maj

Maraton horrorów

place pckul | Pszczyńskie Centrum Kultury W. Jagiełły 1, 43-200 Pszczyna expand_more

To będzie prawdziwa gratka dla fanów horrorów, zapraszamy na straszny maraton do pckulowego kina.

PUCHATEK: KREW I MIÓD 2

Żądny mordu Puchatek powraca w towarzystwie nowych przyjaciół, aby zgładzić nie tylko Krzysia, ale wszystkich pozostałych przy życiu uczestników pewnego urodzinowego przyjęcia sprzed lat.

Pięć miesięcy po masakrze w Stumilowym Lesie, Krzyś próbuje wrócić do normalnego życia. Policja szuka domniemanych bestii w miejscu masowego mordu, ale większość okolicznych mieszkańców uważa Krzysia za prawdziwego sprawcę. Tymczasem chłopak podczas terapii wraca do dramatycznych wydarzeń z dzieciństwa, gdy podczas jego piątych urodzin, uprowadzona została grupa dzieci wraz jego bratem bliźniakiem. Ukryty w głębi Stumilowego Lasu Puchatek wciąż pała rządzą zemsty. Wraz z nowymi, przerażającymi kompanami chce zgładzić nie tylko Krzysia, ale wszystkich pozostałych przy życiu uczestników urodzinowego przyjęcia sprzed lat. Dla niego krew jest słodka jak miód.
__________

KATEGORIA WIEKOWA: 17+
Język: oryginalny [EN]
Napisy: PL
Czas trwania: 100"


THE STRANGERS: CHAPTER 1

Po tym, jak ich samochód psuje się w upiornym małym miasteczku, młoda para jest zmuszona spędzić noc w domku na odludziu.

Maya jeździ po kraju ze swoim długoletnim chłopakiem, Ryanem, gdy para rozpoczyna nowe wspólne życie na północno-zachodnim wybrzeżu Pacyfiku. Po drodze w Venus w stanie Oregon psuje im się samochód i są zmuszeni spędzić noc w odosobnionym domu Airbnb. Przez całą noc są terroryzowani przez trzech morderczych, zamaskowanych nieznajomych.

__________

KATEGORIA WIEKOWA: 17+
Język: oryginalny [EN]
Napisy: PL
Czas trwania: 91"


NIEPOKALANA

Gdy młoda zakonnica odkrywa, że jest w ciąży, w jej klasztorze zaczyna się mówić o cudzie.

Młoda i pełna wiary zakonnica Cecilia trafia do włoskiego klasztoru, położonego w malowniczej okolicy. Miejsce jest wręcz niepokojąco piękne, a księża i zakonnice nienaturalnie życzliwi. Cecilia od początku ma poczucie, że nie znalazła się tu przypadkiem, i że prawdziwa natura tego miejsca jest pilnie strzeżonym sekretem. Gdy odkrywa, że jest w ciąży, a lekarz potwierdza niepokalane poczęcie, w klasztorze zaczyna się mówić o cudzie. Kobieta ma wrażenie, że jej ciąża dla niektórych księży nie jest zaskoczeniem, a strach, który dostrzega w oczach innych zakonnic, każe jej sądzić, że z tym miejscem wiąże się przerażająca tajemnica. Dziwne obrzędy odprawiane w klasztorze, ciągła kontrola pod pozorem troski, tajemnicze zniknięcia młodych zakonnic i nieustające poczucie czyjejś obecności uświadamiają Cecilii, że została wybrana do wypełnienia misji, która może doprowadzić ją do zguby.

__________

KATEGORIA WIEKOWA: 17+
Język: oryginalny
Napisy: PL
Czas trwania: 89"

Kup Bilet
Skanuj kod QR
Kategoria wiekowa
Wszystkie
Skip to content