Przygoda z Ogrodnikiem
17 Feb 15:00
Do 17 Feb, 17:00 2h

Przygoda z Ogrodnikiem

place pckul | Pszczyńskie Centrum Kultury W. Jagiełły 1, 43-200 Pszczyna expand_more
Organizator: arrow_forward_ios Adria Art

Uwielbiana przez widzów komedia „Przygoda z ogrodnikiem” (tyt. oryg. „Self Help”) w zupełnie nowej odsłonie. W rolach głównych Anna Mucha i Michał Sitarski. Spektakl od 18. roku życia!

„Przygoda z ogrodnikiem” to spektakl o małżeństwie Dzikich. Oboje marzyli o karierze aktorskiej, jednak nie poszło im ona najlepiej. Znacznie więcej sukcesów niż na scenie osiągają w biznesie – radząc innym, jak żyć! I chociaż jako specjaliści od samorozwoju świetnie się sprawdzają, to prywatnie dogadują się coraz gorzej.

Jak eksperci od dobrych rad poradzą sobie z kryzysem we własnym związku? Jak długim cieniem na ich relacji położy się tytułowa przygoda z ogrodnikiem? Kim jest Andrew i co zrobić z trupem w szafie?

Wszystkiego dowiecie się podczas spektaklu!

Obsada: Anna Mucha (Cindy Dzika) Katarzyna Cichopek / Magdalena Smalara (Bernice) Jakub Wons (Rubens) Michał Sitarski (Hal Dziki) Bogdan Kalus (Inspektor Snow) Wojciech Medyński (Jeremy Cash)

Scenariusz: Norm Foster Oryginalny przekład i reżyseria: Mirosław Połatyński Kostiumy: Krystian Szymczak Scenografia: Marcello Sora

Skanuj kod QR
Kategoria wiekowa
18 - 100
Skip to content