W związku z aktualną sytuacją epidemiczną (COVID-19) i znacznym wzrostem zachorowań, planowany na dzień
11 listopada br. koncert Bartasa Szymoniaka zostaje przeniesiony na rok 2022.

Dokładna data w/w koncertu zostanie ustalona w terminie późniejszym. Koncert odbędzie się najpóźniej do 31 maja 2022 r.

Osoby, które zakupiły bilety online otrzymają zwrot należności na swoje konto.

➖➖➖➖➖➖➖

Bartas Szymoniak to obecnie jeden z najbardziej oryginalnych i cenionych Artystów na polskiej scenie muzycznej. Słuchacze będą mogli na własne oczy i uszy przekonać się, czym jest fenomen tworzenia jego unikatowego stylu beatrock. Artysta o charakterystycznej, onirycznej barwie głosu. Po sukcesie ostatniej płyty i utworu „Wojownik z miłości”-  uczestnika koncertu przebojów 57 KFPP Opole, oraz jednej z najważniejszych kompozycji ostatnich notowań, historycznej już Listy „Trójki”,  były frontman kultowego Sztywnego Pala Azji i laureat Idola, nie zwalnia tempa. Jego kolejne single jak np. „Cierpliwość” stają się zarówno alternatywnymi jak i komercyjnymi przebojami.
Na rok 2022 zapowiada premierę kolejnego wydawnictwa.

Wszystkie dźwięki tworzy sam na żywo, własnym aparatem mowy (bas, perkusja, trąbki, śpiew itd.), a następnie zapętla na tzw. looper. Towarzyszy mu jedynie multiinstrumentalista – Michał Parzymięso.

Na koncercie usłyszymy utwory z całej dyskografii. Zarówno te z autorskimi tekstami, ale też do słów B. Leśmiana  A. Słonimskiego, T. Gajcego czy K.K. Baczyńskiego co w roku jego twórczości staje się dodatkową atrakcją.

To wyjątkowa rozrywka dla każdego, ale też uczta dla osób ceniących wybitną polską poezję jak i nowatorstwo w sztuce.

➖➖➖➖➖➖➖

Oficjalna strona Artysty
FB @bartas.szymoniak

IG @bartas_szymoniak_official

YouTube:

Skip to content