Halo! Jest tu ktoś? 👀
Chcemy Wam kogoś przedstawić 🙋‍♂️
Oto nasz drugi Mecenas: AlisGames 🎲♟

Alis.Games powstało w 2018 roku. U podstaw założenia tej rodzinnej firmy legła pasja do gier fabularnych i chęć wydawania gier dla dorosłych.

Pierwsze ruchy wydawnicze firma podjęła w 2019 roku, nabywając licencję do 5 edycji „Wampira: Maskarady” a reszta jest już historią.

Misją Alis.Games od samego początku było przesłanie o dojrzałych grach dla dojrzałych odbiorców. W kolejnych latach portfolio firmy powiększyło się m.in. o gry przygodowe czy podręczniki rpg dla dzieci i młodzieży.

Alisi – jak są nazywani przez swoich fanów – przebojem wdarli się na polski rynek wydawców gier fabularnych pokazując, że można w krótkim okresie czasu stać się jednym z filarów naszego rodzimego rynku wydawniczego.

„Wampir: Maskarada”, „Kult: Boskość utracona”, „Na tropie Cthulhu”, „Fallout”, „Diuna”, „Cień Władcy Demonów”… to tylko niektóre tytuły z bogatego portfolio firmy.

Na 2024 rok wydawnictwo zapowiedziało już kolejne duże tytuły m.in. „Wilkołak: Apokalipsa”, „Łowca: Porachunek”, „Achtung! Cthulhu”…

Produkty Alisów można znaleźć w każdym dobrym sklepie hobbystycznym w Polsce, jak również w sklepie wydawnictwa pod adresem www.alisgames.pl

Alis.Games jest też wyłącznym dystrybutorem gier wydawnictwa Stinger Press oraz gry karcianej „Vampire the Eternal Struggle” od Black Chantry Productions.

Dodatkowe informacje, prezentacje, filmy o grach etc. Można znaleźć na kanale YT: Alis Games – YouTube oraz w social mediach Alisów: facebook.com/AlisGamesPL i instagram.com/AlisGames.pl

Skip to content