Bank Spółdzielczy w Pszczynie założony został 14 marca 1907 roku, od tamtej pory Bank działa na terenie ziemi pszczyńskiej, głęboko zakorzeniony w tej tradycji od wielu dziesięcioleci jest mocno zaangażowany w rozwój działalności gospodarczej w tym regionie.

Bank Spółdzielczy w Pszczynie poza świadczeniem usług bankowych, dąży do umacniania więzi z lokalną społecznością, wspierając ją zarówno rzeczowo jak i finansowo. 

Bank zawsze dokładał wszelkich starań, aby zaspokoić potrzeby swoich Klientów.

Główna siedziba Banku znajduje się w Pszczynie przy ulicy Rynek 6. Bank Posiada również trzy Punkty Kasowe w lokalizacjach: Pszczyna, ulica Dobrawy 4, Kobiór, ulica Kobiórska 5, Goczałkowice-Zdrój, ulica  Szkolna 13.

Łącząc doświadczenie i tradycję z nowoczesnym sposobem prowadzenia finansów Bank Spółdzielczy w Pszczynie oferuje szeroki wachlarz produktów i usług bankowych skierowanych zarówno dla klientów indywidualnych, ale także firm, rolnictwa oraz jednostek budżetowych.

Misją Banku Spółdzielczego w Pszczynie jest świadczenie korzystnych, dogodnych, a w szczególności zapewniających najwyższy poziom bezpieczeństwa usług bankowych opartych na nowoczesnych  technologiach.

Kluczowymi wartościami jakimi Bank kieruje się w swojej działalności to:

GODNA ZAUFANIA

naszą działalność opieramy na zaufaniu, uczciwości i etyce

PARTNERSKI

wspólnie współpracujemy na jeden sukces

INNOWACYJNY

stawiamy na ciągły rozwój

NOWOCZESNY

oferujemy naszym Klientom dostęp do najnowocześniejszych rozwiązać

PRZYJAZNY ŚRODOWISKU

wspieramy lokalne inicjatywy przyjazne środowisku naturalnemu

Bank Spółdzielczy w Pszczynie jest uczestnikiem Systemu Ochrony Zrzeszenia BPS, instytucji zapewniającej płynność i wypłacalność, a tym samym zwiększającej bezpieczeństwo środków zdeponowanych przez Klientów. 

Bank Spółdzielczy w Pszczynie – Twój bank

Zapraszamy do odwiedzenia strony Banku Spółdzielczego w Pszczynie oraz zapoznanie się ze szczegółową ofertą świadczonych usług – bspszczyna.pl/

Skip to content