Wkrótce otwarcie nowej siedziby Pszczyńskiego Centrum Kultury. Miejsce, do którego Was zaprosimy będzie pełne magii, radości i wielowymiarowej kultury, w różnych formach.

Koncerty, spektakle, kabarety, stand’upy, widowiska, kino, imprezy specjalne, miejsce rozwoju wielu pasji i spędzania wolnego czasu. Wszystko to, dzięki wsparciu Mecenasów i patronów nowego Pszczyńskiego Centrum Kultury, którzy dołączyli do nas z miłości do kultury, z chęci bycia z nami i wspólnego przeżywania wielkich emocji.

Przedstawiamy dzisiaj pierwszego Mecenasa: Optyk Karolina.

Optyk Karolina to renomowana sieć salonów optycznych, która istnieje na rynku już od 15 lat. Specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości usług optycznych oraz przeprowadzaniu badań wzroku przez doświadczonych specjalistów we własnych gabinetach okulistycznych.  Salony Optyk Karolina znajdują się w 9 lokalizacjach na Śląsku i w Małopolsce: Pszczynie, Tychach, Skoczowie, Pawłowicach, Stanowicach, Orzeszu, Łaziskach Górnych, Rydułtowach oraz Brzeszczach.

W Tychach, oprócz głównego salonu, mieści się również jedyny na Śląsku salon optyczny dla dzieci, wyjątkowy w każdym szczególe – przygotowany tak, aby spełnić potrzeby i oczekiwania najmłodszych klientów m.in.  ponad 1 000 opraw z różnymi postaciami z bajek, które potrafią zachwycić dzieci w każdym wieku. Główny salon wyróżnia strefa VIP, gdzie oferujemy znane marki opraw okularowych oraz okularów przeciwsłonecznych.

Optyka Karolinę cechuje duży nacisk na profesjonalne i indywidualne podejście Stylistek Opraw Okularowych, które zapewniają doradztwo i dopasowanie rozwiązań optycznych do wszelkich potrzeb i indywidualnych preferencji. Wieloletnie doświadczenie i nowoczesny sprzęt gwarantuje najwyższą jakość usług.

W salonach Optyk Karolina dostępny jest szeroki wybór okularów korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych znanych światowych marek, takich jak DIOR, Dolce&Gabbana, PRADA, Versace, BURBERRY, BVLGARI, MiuMiu, TOUS, Tom Ford, HUGO BOSS, Giorgio Armani, GUESS, Tommy Hilfiger, Ana Hickmann, Timberland, Pierre Cardin, KWIAT, Marc O’Polo, Ray-Ban, Vogue, Ralph Lauren, Polo Ralph Lauren, Fila, Emporio Armani, Carrera.

Ponadto, każdy salon oferuje duży wybór szkieł okularowych jednoogniskowych, biurowych, progresywnych, soczewek kontaktowych oraz akcesoriów optycznych.

Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony firmy Optyk Karolina:

Skip to content