Argylle. Tajny szpieg
16 lut 17:15 event_repeat

Argylle. Tajny szpieg

place pckul | Pszczyńskie Centrum Kultury W. Jagiełły 1, 43-200 Pszczyna expand_more

Ostry jak brzytwa, zakrzywiający rzeczywistość, zabierający widza w podróż po całym świecie thriller szpiegowski z gwiazdorską obsadą w kinach od 2 lutego 2024 r.

Elly Conway (Bryce Dallas Howard), to samotna autorka bestsellerowych powieści szpiegowskich, dla której pełnią szczęścia jest wieczór w domu z komputerem i kotem Alfie.

Kiedy fabuła jej książek, które koncentrują się na agencie Argylle i jego misji rozpracowania globalnego syndykatu szpiegowskiego, zaczyna nagle odzwierciedlać tajne działania prawdziwej organizacji szpiegowskiej, spokojne wieczory w domu stają się przeszłością.

W towarzystwie Aidena, uczulonego na koty szpiega (Sam Rockwell), Elly (z Alfie’m w plecaku – patrz plakat) ściga się po całym świecie z zabójcami, którzy zaczęli interesować się twórczością kobiety.

Granica między fikcyjnym, a prawdziwym światem zaczyna się zacierać. Rozpoczyna się szalona jazda bez trzymanki.

Obok Bryce Dallas Howard i zdobywcy Oscara® Sama Rockwella w filmie zobaczymy również Henry Cavilla, Johna Cena, zdobywczynię Oscara® Arianę DeBose, zdobywcę nagrody Emmy i nominowanego do Oscara® Bryana Cranstona, legendarnego Samuela L. Jacksona oraz popowy fenomen Dua Lipę.

W rolę Alfiego wciela się Chip, prawdziwy kot supermodelki Claudii Vaughn (z domu Schiffer).

chevron_left
chevron_right
Skanuj kod QR
Kategoria wiekowa
Wszystkie
Skip to content