Wyobraź sobie satysfakcję z własnej mozaiki z gliny, unikalnego, własnego dzieła witającego gości u Twoich drzwi. Stworzysz je od podstaw pod okiem Wandy Klimczyk artystki plastyka z 20-letnim doświadczeniem w ceramice, autorki setek prac, w tym mozaik, uczestniczki wielu wystaw zbiorowych i indywidualnych.

Pszczyńskie Centrum Kultury, ul. W. Jagiełły 1.

Sześć  spotkań, 18 godzin warsztatowych. 

Terminy: 19.02, 26.02, 12.03,26.03, 16.04 i jeszcze jedno spotkanie na sklejenie całości, sześć czwartków od godz. 17:00 do 20:00. 

Koszt 500 zł – wszystkie materiały w cenie.

Mała forma, wielka radość i relaks!

Dlaczego warto?

Spokojna atmosfera, technika mozaiki to technika przyjazna dla osób  początkujących, zwłaszcza rozpoczynających swoją przygodę z ceramiką,  pewny efekt (gotowa, wypalona mozaika w formacie  A4 do domu). Czasochłonna, ale wdzięczna sztuka, która odstresuje i zainspiruje – idealna odskocznia od codzienności.

Miejsca ograniczone, zapisz się już dziś i wyraź siebie!
Zapisy tel. 887708870.
Decyduje kolejność zgłoszeń.

Fot. Wanda Klimczyk