Opowieści Pana A. − spektakl dla dzieci
01/06/2026 10:00 event_repeat

Opowieści Pana A. − spektakl dla dzieci

pckul | Pszczyńskie Centrum Kultury W. Jagiełły 1, 43-200 Pszczyna

Sześć historii Andersena. Którą chcecie usłyszeć?

Podarujcie sobie i dzieciom najpiękniejszy prezent z okazji DNIA DZIECKA. Teatr w Ogrodzie zabierze Was w magiczną podróż świata baśni.

Centralnym punktem sceny są pudełka, w których ukryte zostały losy poszczególnych bohaterów. Widownia, w pełni zaangażowana w przebieg wydarzeń, zostaje zaproszona do losowania – zobaczymy, które postaci ożywią na scenie jako pierwsze. Każde losowanie otwiera drzwi do nowej historii, pełnej baśniowych przygód, wzruszeń i niespodzianek.

Spektakl jest w pełni interaktywny. Widzowie mają wyjątkową możliwość włączenia się w przebieg wydarzeń, pomagając bohaterom w ich podróżach, podejmując decyzje wpływające na bieg historii, a nawet zmieniając ich losy. Aktorzy improwizują, reagując na sugestie dzieci, dzięki czemu każda opowiedziana historia jest unikalna i niepowtarzalna.

„Opowieści pana A” to magiczna podróż do świata wyobraźni, w której dzieci stają się współtwórcami opowieści. Spektakl łączy w sobie teatr, baśnie i improwizację, zachęcając młodych widzów do aktywności, kreatywności i przeżywania literackich klasyków w zupełnie nowy sposób.

Występują: Barbara Szarwiło, Bogusław Byrski, Kacper Kubiec
Pomysł spektaklu: Bogusław Byrski

Spektakl odbędzie się o 8:00, 10:00 oraz 12:00.

__________

Bilety: 20 / 15 PLN (ulgowe 15 PLN)

Kup Bilet
chevron_left
chevron_right
Zeskanuj kod QR